groepsfoto

'Çalışanlarımız bizim gücümüzdür.'

Detaconcept Uitzendgroep BV iki abi kardeş, Hayri ve Zulkuf Dogan, tarafından 2004 yılında kurulan bir aile şirketidir.
Liderlikleri sayesinde sürekli büyüyerek 2020 yılında 650 geçici acente çalışanı seviyesine ulaştılar. İlk müşterileri halen müşterileri olmaya devam ederken ilk geçici işçileri halen çalışmaya devam ediyor! Bu oldukça önemli! Bu durum Detaconcept Uitzendgroep’in müşterilerine uzun dönemde nasıl bir kalite sağladığını gösteriyor.

Personel yerleştirme çözümleri için güvenilir bir iş ortağına mı ihtiyacınız var?

Detaconcept Uitzendgroep B.V.’a hoş geldiniz

                   Ekibimiz.
Hayri Dogan
Genel Müdür
E-mail: hayri@detaconcept.nl
Zulkuf Dogan
Genel Müdür
E-mail: zulkuf@detaconcept.nl
Serdal Dogan
Operasyon Müdürü
E-mail: serdal@detaconcept.nl
Paul Straathof
Satış Müdürü – Konut Müdürü
E-mail: paul@detaconcept.nl
Gert-Jan Boers
Kıdemli Satış Müdürü
E-mail: gertjan@detaconcept.nl
Ton van der Zalm
Satış Müdürü
E-mail: ton@detaconcept.nl
Caspar Vrijhoef
Nikola Sechawer
Polonya İşe Alım Yöneticisi
E-mail: nikola@detaconcept.nl
Gregor Solarz
Tesis Yöneticisi
E-mail: gregor@detaconcept.nl
Mazlum Dogan
Planlama Yöneticisi
E-mail: mazlum@detaconcept.nl
Ferit Dogan
Planlama ve İletişim Yöneticisi
E-mail: ferit@detaconcept.nl
Turkan Kurt
İdari İşler Yöneticisi
E-mail: turkan@detaconcept.nl
Show More
Detaconcept

Görüşme

Detaconcept Uitzendgroep şirketlere personel çözümleri ile destek olur.

Müşterilerimiz